Aktuality

 • „Modlit se a hledat celým srdcem.“

  „Modlit se a hledat celým srdcem.“

  Přečtěte si krátký rozhovor s naší přidruženou sestrou Kateřinou Šímovou o hledání jejího duchovního povolání a o tom, co ji přidružení přináší. Pokračovat ve čtení “„Modlit se a hledat celým srdcem.“”…Pokračovat ve čtení »
 • Požehnané Vánoce!

  Požehnané Vánoce!

  Zde jest, Král z Krále, dítko z Panny,jež vyhojí ty temné rány,zející v nitru národů.A usoužená lidská stádavyvede z moci zlého hadaa mír jim dá i svobodu.“Václav Renč – Popelka nazaretská Milí přátelé, přejeme vám …Pokračovat ve čtení »
 • Adventní pozdravení

  Adventní pozdravení

  Milí přátelé, srdečně vás zdravíme v době adventní. Svěřujeme Pánu všechny, kteří se na nás obracíte s prosbou o modlitbu. Také pamatujeme na celý svět a na naši zemi, stále zasaženou pandemií koronaviru a jejími …Pokračovat ve čtení »
 • Provinční pouť do Děčína

  Provinční pouť do Děčína

  V sobotu 5. září se konala provinční pouť po stopách našich předchůdkyň. Tentokrát jsme vyrazily do severních Čech, do Děčína a blízkého okolí, kde naše sestry pracovaly v domově důchodců. Společně jsme putovaly lesní cestou …Pokračovat ve čtení »
 • Brigáda na Hoješíně

  Brigáda na Hoješíně

  O víkendu 28. – 29. srpna 2020 se konala na Hoješíně brigáda. Vřele děkujeme všem dobrodincům, kteří pomáhají při rekonstrukci zámku! Více informací o Hoješíně najdete zde. Pokračovat ve čtení “Brigáda na Hoješíně”…Pokračovat ve čtení »
 • Obnova slibů juniorek

  Obnova slibů juniorek

  V neděli 16. srpna 2020 obnovily v kapli Panny Marie Andělské v Praze své řeholní sliby sestry juniorky Antonína Bílková a Josefka Musilová. Našim sestrám vyprošujeme Boží požehnání do každého jejich dne a myslíme na …Pokračovat ve čtení »
 • Týden modliteb za duchovní povolání

  Týden modliteb za duchovní povolání

  Poselství papeže Františka 57. Světový den modliteb za povolání: Čtyři slova povolání Vybral jsem u té příležitosti čtyři klíčová slova – bolest, vděčnost, odvaha a chvála –, abych jim poděkoval a povzbudil je v jejich službě. …Pokračovat ve čtení »